UŚMIECH NOCY

Zdaniem naukowców istoty pozaziemskie odwiedzały naszą Ziemię od miliardów lat. Lista dowodów zaczyna się od rysunków jaskiniowców z czasów starożytnego Egiptu. Pewnie życie dinozaurów było jedną z najważniejszych atrakcji turystycznych inteligentnych istot z kosmosu tamtych czasów. Co było kolejną?
Pasjonatów UFO i zjawisk paranormalnych wciąż przybywa.
512-akrowa posiadłość „Skinwalker Ranch” w stanie Utah w USA i teren wokół, w latach 50 XX wieku zyskał nazwę Alei UFO. Dziwne zdarzenia, źródło wielu zjawisk, nietypowa aktywność w tej okolicy zwróciła uwagę nie tylko pasjonatów UFO. W 1996 r. ranczo kupił Robert Bigelow-miliarder- pasjonujący się UFO by przez kilka lat prowadzić na tym terenie eksperymenty naukowe. Poprzedni właściciele, Shermonowie widzieli tajemnicze kręgi w zbożu, UFO i okaleczenia bydła-w dziwnie chirurgiczny i bezkrwawy sposób. Widzieli istoty, stworzenia nie podobne do tych obecnych na Ziemi.
Obecnie Ranczo Skinwalker to centrum atrakcji entuzjastów zjawisk paranormalnych.
Wielu pewnie zadaje sobie pytania:
– czy Shermonowie widzieli rzeczy, co rdzenni Amerykanie widzieli?
– czy warto szukać na tym terenie portali magnetycznych, wrót do podróży międzygwiezdnych?
Oby nasza ciekawość okazała się zbawienna dla ludzkości. A „drążąc dziurę w całym” nie żałować, że nie pozostawiliśmy tego miejsca w spokoju.
oto obraz olej/płótno 100×140
„uśmiech nocy”
<moi zdaniem>… pokłady pozytywnej energii drzemią w nas. Łatwiej żyć, znając szyfr. Idziemy na skróty, by zyskać czas. Gubimy się, tracąc resztki przyzwoitości – brata krzywdzi brat.
A wokół NAS miliardy gwiazd i ONI-KOSMICI. Planują od … lat kierunek, w którym podąża nasz świat. Bawią się.
Cóż to za gra! Ziemianie, kto odpowiedź zna?
„Uśmiech nocy” nie ujawnia co skrywa Ich twarz. Są, i patrzą co stworzyli. Czy naprawią co spieprzyli !!!!!
<a Twoim zdaniem?

Did you like this? Share it!

0 comments on “UŚMIECH NOCY

Comments are closed.